“Кавоварка ADLER AD-4381W” додано до кошика. Переглянути кошик
Кавоварка MPM MKW-12
Артикул:
MKW-12
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: крапельна
890 ₴
Description
• тип: крапельна
• потужність: 600 Вт
• контейнер для води: 1.25 л
• управління: кнопочне
• підтримка температури
• автовимикання
• можливість використання кавових зерен: ні
• автовимикання при увімкненні без води
• індикатор рівня води зі шкалою
• знімний фільтр
• індикація роботи
• габарити: 28,5х21х17 см
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | крапельна |
| Потужність | 600 Вт |
| Контейнер для води | 1.25 л |
| Управління | кнопочне |
| Можливість використання кавових зерен | ні |
| Габарити | 28,5х21х17 см |
You may also like
Кавоварка CAMRY CR-4414
Є в наявності
5 660 ₴
SKU:
CR-4414
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | кавоварка капсульна |
| - малий фільтр | Еспресо / Маленька кава / Чай в пакетиках 44 мм |
| - великий фільтр | Caffee lungo / Велика кава |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Бак для води | 0,6 л |
| Час запуску | 20 секунд |
| Управління | кнопки |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 99 см |
| Габарити | 26.5х25.5х9.7 см |
Кавоварка CAMRY CR-4414bb
Є в наявності
6 010 ₴
SKU:
CR-4414bb
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | кавоварка капсульна |
| - малий фільтр | Еспресо / Маленька кава / Чай в пакетиках 44 мм |
| - великий фільтр | Caffee lungo / Велика кава |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Бак для води | 0,6 л |
| Час запуску | 20 с |
| Управління | кнопки |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 99 см |
| Габарити | 26.5х25.5х9.7 см |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.