“Кавоварка MPM MKW-14M” додано до кошика. Переглянути кошик
Кавоварка ADLER AD-4407
Артикул:
AD-4407
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: кавоварка крапельна
1 250 ₴
Description
• тип: кавоварка крапельна
• потужність: 550 Вт
• скляна чаша: 0.7 л з індикатором рівня води
• знімний фільтр
• система захисту від капання
• функція підігріву чаші
• матеріал корпусу: пластик
• захист від перегріву
• кабель живлення: 0.82 м
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | кавоварка крапельна |
| Потужність | 550 Вт |
| Скляна чаша | 0.7 л з індикатором рівня води |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кабель живлення | 0.82 м |
You may also like
Кавоварка CAMRY CR-4414
Є в наявності
5 660 ₴
SKU:
CR-4414
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | кавоварка капсульна |
| - малий фільтр | Еспресо / Маленька кава / Чай в пакетиках 44 мм |
| - великий фільтр | Caffee lungo / Велика кава |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Бак для води | 0,6 л |
| Час запуску | 20 секунд |
| Управління | кнопки |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 99 см |
| Габарити | 26.5х25.5х9.7 см |
Кавоварка CAMRY CR-4414bb
Є в наявності
6 010 ₴
SKU:
CR-4414bb
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | кавоварка капсульна |
| - малий фільтр | Еспресо / Маленька кава / Чай в пакетиках 44 мм |
| - великий фільтр | Caffee lungo / Велика кава |
| Потужність | 1450 Вт |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Бак для води | 0,6 л |
| Час запуску | 20 с |
| Управління | кнопки |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 99 см |
| Габарити | 26.5х25.5х9.7 см |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.