Комбайн кухонний MPM MRK-27
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
макс. потужність: 2000 Вт
6 010 ₴
Description
• макс. потужність: 2000 Вт
• номінальна потужність: 1000 Вт
• максимальна швидкість: 18000 об/хв
• регулювання швидкості відповідно до функції: 4 режими роботи: низький, середній, високий та імпульсний
• електронна панель керування
• функції: замішування, змішування, подрібнення, збивання, шинкування, нарізання скибочками, терка
• три диска з нержавіючої сталі:
– для натирання картоплі
– для натирання та нарізання скибочками
– для нарізання смужками
• чаша блендера: 1500 мл з лезом з нержавіючої сталі, кришкою та пробкою з функцією вимірювання
• чаша міксера: 2600 мл з кришкою та штовхачем
• кавомолка місткістю 300 мл
• збивач для яєчних білків
• насадка для замішування тіста
• ножі – чотири 2-рівневі леза з нержавіючої сталі
• соковитискач для цитрусових
• захист від увімкнення у разі неправильного складання пристрою
• всі знімні частини робота можна мити в посудомийній машині
• гумові протиковзкі ніжки
• довжина шнура живлення: 1 м
• живлення: 220-240 В 50-60 Гц
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Макс. потужність | 2000 Вт |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна потужність | 18000 об/хв |
| Регулювання температури | 4 режими роботи: низький, середній, високий та імпульсний |
| Функції | замішування, змішування, подрібнення, збивання, шинкування, нарізання скибочками, терка |
| Чаша блендера | 1500 мл з лезом з нержавіючої сталі, кришкою та пробкою з функцією вимірювання |
| Чаша міксера | 2600 мл з кришкою та штовхачем |
| Довжина шнура живлення | 1 м |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.