“Соковитискач ADLER AD-4127” додано до кошика. Переглянути кошик
Соковитискач ADLER AD-4128
Артикул:
AD-4128
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: центробіжний
2 970 ₴
Description
• тип: центробіжний
• потужність: 1000 Вт
• контейнер для соку: 1 л
• контейнер для відходів: 2 л
• кількість швидкостей: 2
• швидкість обертання: 15000-18000 об/хв
• діаметр труби: 75 мм
• захист при неправильно змонтованому пристрої, захист від перегріву
• кабель живлення: 103 см
• корпус та сито з нержавіючої сталі, гумові нековзькі ніжки
• щітка для чищення
• пластикові деталі можна мити в посудомийній машині
• блакитне підсвічування ручки
• габарити: 38.7х22х32.5 см (ВхШхГ)
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | центробіжний |
| Потужність | 1000 Вт |
| Контейнер для води | 1 л, 2 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкість обертання | 15000-18000 об/хв |
| Діаметр труби | 75 мм |
| Кабель живлення | 103 см |
| Габарити | 38.7х22х32.5 см (ВхШхГ) |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Соковитискач ADLER AD-4128” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.