“Тостер VOX Electronics TO8117” додано до кошика. Переглянути кошик
Тостер ADLER AD-3214
Артикул:
AD-3214
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність номінальна: 650-750 Вт
1 290 ₴
Description
• потужність номінальна: 650-750 Вт
• потужність максимальна: 900 Вт
• кількість відділень: 2
• 7 рівнів підсмажування
• управління: кнопки, поворотний перемикач
• функції: переривання, розморожування, підігрів
• стійка для розігріву булочок
• автовимикання
• функція автоматичного виштовхування тостів
• знімний піддон для крихт
• протиковзкі ніжки
• корпус: нержавіюча сталь
• вбудоване сховище для кабелю живлення
• габарити: 23.5х14х15.5 см
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Потужність номінальна | 650-750 Вт |
| Потужність max | 900 Вт |
| Кількість обертів | 2 |
| Управління | кнопки, поворотний перемикач |
| Функції | переривання, розморожування, підігрів |
| Корпус | нержавіюча сталь |
| Габарити | 23.5х14х15.5 см |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.