“Тостер VOX Electronics TO8117” додано до кошика. Переглянути кошик
Тостер ADLER AD-3216
Артикул:
AD-3216
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність номінальна: 750 Вт
830 ₴
Description
• потужність номінальна: 750 Вт
• потужність максимальна: 1000 Вт
• кількість відділень: 2
• 7 рівнів підсмажування
• управління: кнопки, поворотний перемикач
• функції: переривання, розморожування, підігрів
• стійка для розігріву булочок
• автовимикання
• функція автоматичного виштовхування тостів
• знімний піддон для крихт
• протиковзкі ніжки
• вбудоване сховище для кабелю живлення
• кабель живлення: 71 см
• габарити: 25.0х14.0х17.5 см
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Потужність номінальна | 750 Вт |
| Потужність max | 1000 Вт |
| Кількість обертів | 2 |
| Управління | кнопки, поворотний перемикач |
| Функції | переривання, розморожування, підігрів |
| Кабель живлення | 71 см |
| Габарити | 25.0х14.0х17.5 см |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.