Фритюрниця ADLER AD-6318
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: аерофритюрниця
4 290 ₴
Description
• тип: аерофритюрниця
• максимальна потужність: 2500 Вт
• номінальна потужність: 1800 Вт
• технологія конвекції
• місткість: 8 л
• діапазон температур: 80–200°C
• таймер: 60 хв
• LED дисплей
• сенсорне управління
• знімний контейнер та решітка
• автоматичне вимкнення
• віконце огляду
• внутрішнє освітлення
• 9 програм: 1. Налаштування за замовчуванням. 2. Курячі крильця. 3. Стейк. 4. Риба. 5. Креветки. 6. Картопля фрі. 7. Мафіни. 8. Тарт. 9. Бекон
• кабель живлення: 0.8 м
• гумові ніжки
• розміри пристрою: 40,0 x 30,7 x 32,0 см
• колір пристрою: чорний
• живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Місткість | 8 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| Кабель живлення | 0.8 м |
| Розміри виробу | 40,0 x 30,7 x 32,0 см |
| Колір пристрою | чорний |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
You may also like
Фритюрниця CAMRY CR-6311
Є в наявності
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний, сірий |
Фритюрниця CAMRY CR-6311B
Є в наявності
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний |
Фритюрниця MPM MFR-15
Є в наявності
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1700 Вт |
| 12 автоматичних програм | картопля фрі, кебаб, тости, випікання, піца, креветки, гриль, крильця, розігрів, ферментація, розморожування, сушіння |
| Таймер - регулювання часу роботи в діапазоні | 1-480 хв |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
| Комплектація | Кошик для випікання з нержавіючої сталі, що обертається на 360°. Деко. Решітка. Ручка для виймання аксесуарів |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.