Фритюрниця MPM MFR-09
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: аерофритюрниця
3 780 ₴
Description
• тип: аерофритюрниця
• потужність: 1450 Вт
• контейнер: 5 л (скляний)
• термостат (регулювання температури 80-200°C, крок 5°C)
• управління: сенсорне
• LED дисплей
• 6 автоматичних програм: стейк, крильця, риба, картопля фрі, курка, піца
• функція розморожування
• таймер: до 1 год (крок 1 хв)
• будильник – установка часу в діапазоні: 1-10 хв (крок 1 хв)
• знімний контейнер і піднос покриті антипригарним покриттям
• звукова індикація увімкнення та роботи
• матеріал корпусу: пластик
• оглядове вікно
• внутрішнє підсвічування
• гумові ніжки
• кабель живлення: 0.75 м
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Потужність | 1450 Вт |
| Контейнер для води | 5 л (скляний) |
| Управління | сенсорне |
| 6 автоматичних програм | стейк, крильця, риба, картопля фрі, курка, піца |
| Таймер | до 1 год (крок 1 хв) |
| Будильник – установка часу в діапазоні | 1-10 хв (крок 1 хв) |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кабель живлення | 0.75 м |
You may also like
Фритюрниця CAMRY CR-6311
Є в наявності
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний, сірий |
Фритюрниця CAMRY CR-6311B
Є в наявності
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний |
Фритюрниця MPM MFR-15
Є в наявності
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1700 Вт |
| 12 автоматичних програм | картопля фрі, кебаб, тости, випікання, піца, креветки, гриль, крильця, розігрів, ферментація, розморожування, сушіння |
| Таймер - регулювання часу роботи в діапазоні | 1-480 хв |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
| Комплектація | Кошик для випікання з нержавіючої сталі, що обертається на 360°. Деко. Решітка. Ручка для виймання аксесуарів |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.