“Фритюрниця CAMRY CR-6313” додано до кошика. Переглянути кошик
Фритюрниця MPM MFR-12
Артикул:
MFR-12
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: аерофритюрниця
1 720 ₴
Description
• тип: аерофритюрниця
• потужність: 800 Вт
• контейнер: 2 л
• термостат (200°C)
• управління: поворотний перемикач
• таймер: до 1 год (крок 1 хв)
• знімний кошик і піднос покриті антипригарним покриттям
• звукова сигналізація підключення до мережі та закінчення роботи
• матеріал корпусу: пластик
• гумові ніжки
• кабель живлення: 0.8 м
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Потужність | 800 Вт |
| Контейнер для води | 2 л |
| Управління | поворотний перемикач |
| Таймер | до 1 год (крок 1 хв) |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Кабель живлення | 0.8 м |
You may also like
Фритюрниця CAMRY CR-6311
Є в наявності
4 000 ₴
SKU:
CR-6311
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний, сірий |
Фритюрниця CAMRY CR-6311B
Є в наявності
4 290 ₴
SKU:
CR-6311B
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний |
Фритюрниця MPM MFR-15
Є в наявності
5 150 ₴
SKU:
MFR-15
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1700 Вт |
| 12 автоматичних програм | картопля фрі, кебаб, тости, випікання, піца, креветки, гриль, крильця, розігрів, ферментація, розморожування, сушіння |
| Таймер - регулювання часу роботи в діапазоні | 1-480 хв |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
| Комплектація | Кошик для випікання з нержавіючої сталі, що обертається на 360°. Деко. Решітка. Ручка для виймання аксесуарів |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.