Фритюрниця MPM MFR-16
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність: 1600 Вт
4 860 ₴
Description
• потужність: 1600 Вт
• знімний кошик об’ємом 7 л
• електронна панель керування зі світлодіодним дисплеєм
• сенсорні перемикачі зі звуковою індикацією
• 6 автоматичних програм: стейк, крильця, риба, картопля фрі, курка, піца
• будильник (1-10 хв з кроком 1 хв)
• функція розморожування
• термостат (60°C-200°C з кроком 5°C)
• таймер (1-60 хв з кроком 1 хв)
• кошик та піднос з антипригарним покриттям
• внутрішнє підсвічування під час роботи
• два оглядових вікна з подвійним склом
• підключення живлення, вибір функції та завершення роботи зі звуковою індикацією
• гумові, нековзні ніжки
• живлення: 220-240 В 50/60 Гц
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1600 Вт |
| 6 автоматичних програм | стейк, крильця, риба, картопля фрі, курка, піца |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
You may also like
Фритюрниця CAMRY CR-6311
Є в наявності
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний, сірий |
Фритюрниця CAMRY CR-6311B
Є в наявності
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | аерофритюрниця |
| Максимальна потужність | 2500 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Ємність | 5 л |
| Діапазон температур | 80-200°C |
| Таймер | 60 хв |
| 9 програм | ручне встановлення часу та температури; стейк/свинина; курка; креветки; риба; піца; картопля фрі; тостування; сушка їжі |
| Довжина шнура живлення | 0.7м |
| Габарити | 28.5х36.5х33.5 см |
| Color | чорний |
Фритюрниця MPM MFR-15
Є в наявності
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1700 Вт |
| 12 автоматичних програм | картопля фрі, кебаб, тости, випікання, піца, креветки, гриль, крильця, розігрів, ферментація, розморожування, сушіння |
| Таймер - регулювання часу роботи в діапазоні | 1-480 хв |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
| Комплектація | Кошик для випікання з нержавіючої сталі, що обертається на 360°. Деко. Решітка. Ручка для виймання аксесуарів |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.