“Плита електрична MPM MKE-24” додано до кошика. Переглянути кошик
Плита електрична FLORIA ZLN2829
Артикул:
ZLN2829
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: електрична
690 ₴
Description
• тип: електрична
• кількість конфорок: 1
• потужність конфорки: 1500 Вт
• діаметр конфорки: 185 мм
• матеріал конфорок: чавун
• матеріал корпуса: метал
• управління: поворотний перемикач
• захист від перегріву
• габарити: 25х25х5 см
Specification
Overview
| Бренд | FLORIA |
|---|---|
| Тип | електрична |
| Кількість обертів | 1 |
| Потужність max | 1500 Вт |
| Діаметр труби | 185 мм |
| Матеріал корпуса | метал, чавун |
| Управління | поворотний перемикач |
| Габарити | 25х25х5 см |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Плита електрична FLORIA ZLN2829” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.