“Плита електрична MPM MKE-24” додано до кошика. Переглянути кошик
Плита електрична MPM MKE-06
Артикул:
MKE-06
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: індукційна
3 150 ₴
Description
• тип: індукційна
• кількість зон нагріву: 1
• діапазон регулювання потужності: 200-1800 Вт
• діапазон регулювання температур: 60-240°C (крок 20°C)
• розмір конфорки: 190 мм
• таймер: 0-180 хв
• матеріал: склокераміка
• управління: сенсорне, дисплей
• блокування кнопок
• індикатор живлення
• кабель живлення: 1.45 м
• габарити: 300x380x60 мм (ШхГхВ)
• колір: чорний
• вага нетто: 2.68 кг
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | індукційна |
| Кількість обертів | 1 |
| Діапазон температур | 200-1800 Вт, 60-240°C (крок 20°C) |
| Розмір пластин | 190 мм |
| Таймер | 0-180 хв |
| Матеріал | склокераміка |
| Управління | сенсорне, дисплей |
| Кабель живлення | 1.45 м |
| Габарити | 300x380x60 мм (ШхГхВ) |
| Color | чорний |
| Вага нетто | 2.68 кг |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Плита електрична MPM MKE-06” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.