“Плита електрична HAUSBERG HB-1527RZ” додано до кошика. Переглянути кошик
Плита електрична Zilan ZLN0542
Артикул:
ZLN0542
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: електрична
2 170 ₴
Description
• тип: електрична
• кількість конфорок: 2
• потужність конфорок: 1500 Вт; 800 Вт
• 5 рівнів нагріву
• діаметр конфорок: 18 см; 15 см
• матеріал конфорок: чавун
• матеріал корпуса: метал
• управління: поворотний перемикач
• захист від перегріву
• габарити: 53х23х8,5 см
Specification
Overview
| Бренд | Zilan |
|---|---|
| Тип | електрична |
| Кількість обертів | 2 |
| Потужність max | 1500 Вт; 800 Вт |
| Діаметр труби | 18 см; 15 см |
| Матеріал корпуса | метал, чавун |
| Управління | поворотний перемикач |
| Габарити | 53х23х8,5 см |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Плита електрична Zilan ZLN0542” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.