“Плита електрична Zilan ZLN0542” додано до кошика. Переглянути кошик
Плита електрична MPM MKE-21
Артикул:
MKE-21
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: електрична
2 170 ₴
Description
• тип: електрична
• кількість зон нагріву: 2 з незалежним регулюванням
• потужність конфорок: 800 Вт; 1200 Вт
• розмір конфорок: 165 мм, 190 мм
• термостат
• управління: поворотні перемикачі
• індикація
• матеріал конфорок: скло-кераміка
• матеріал корпуса: нержавіюча сталь
• захист від перегріву
• кабель живлення: 0.8 м
• габарити: 7,5 x 46 x 24 см
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | електрична |
| Кількість обертів | 2 з незалежним регулюванням |
| Потужність max | 800 Вт; 1200 Вт |
| Розмір пластин | 165 мм, 190 мм |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь, скло-кераміка |
| Кабель живлення | 0.8 м |
| Габарити | 7,5 x 46 x 24 см |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Плита електрична MPM MKE-21” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.