“Сушка для овочів та фруктів CASTLE CFD-02B” додано до кошика. Переглянути кошик
Сушка для овочів та фруктів CASTLE CFD-04B
Артикул:
CFD-04B
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип сушіння: конвекція
2 230 ₴
Description
• тип сушіння: конвекція
• потужність: 400 Вт
• LED-дисплей
• таймер: 1-72 год (крок 30 хв)
• регулювання температури: 35-70 °C (крок 5°С)
• кількість контейнерів: 7
• матеріал контейнерів: пластик
• регулювання відстані між контейнерами: 2 положення
• розмір контейнерів: 26.8х26.8х3.4 см
• управління: механічне (кнопкове)
• матеріал корпуса: пластик
• кабель живлення: 1 м
• живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип сушіння | конвекція |
| Потужність | 400 Вт |
| Таймер | 1-72 год (крок 30 хв) |
| Кількість обертів | 7 |
| Регулювання температури | 2 положення, 35-70 °C (крок 5°С) |
| Розмір пластин | 26.8х26.8х3.4 см |
| Управління | механічне (кнопкове) |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Кабель живлення | 1 м |
| Живлення | 220-240 В 50-60 Гц |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Сушка для овочів та фруктів CASTLE CFD-04B” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.