“Сушка для овочів та фруктів CASTLE CFD-03B” додано до кошика. Переглянути кошик
Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-06
Артикул:
MSG-06
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
для сушіння грибів, фруктів, овочів, квітів та трав
2 520 ₴
Description
• для сушіння грибів, фруктів, овочів, квітів та трав
• потужність: 400 Вт
• кількість контейнерів: 6
• відстань між контейнерами: 2.5 см
• регулювання висоти між контейнерами: немає
• діаметр контейнерів: 30 см
• 2 швидкості повітряного потоку
• складна конструкція для зручного зберігання (зменшення на 40%)
• вага нетто: 2.54 кг
• кабель живлення: 1.0 м
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 400 Вт |
| Кількість обертів | 6 |
| Відстань між контейнерами | 2.5 см |
| Регулювання температури | немає |
| Діаметр труби | 30 см |
| Вага нетто | 2.54 кг |
| Кабель живлення | 1.0 м |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-06” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.