“Праска ADLER AD-5053” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска MPM MZE-23
Артикул:
MZE-23
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: парогенератор
4 290 ₴
Description
• тип: парогенератор
• потужність: 3000 Вт
• резервуар для води: 1.5 л
• паровий удар: 400 г/хв
• подача пари 140 г/хв
• готовність до роботи через 30 с
• тиск: 5.5 бар
• автовимикання через 10 хв
• автоматичне регулювання температури
• вертикальне прасування, регулювання потужності пари
• протикапельна система, функція запобігання накипу, функція самоочищення
• обприскувач
• індикатор живлення
• обертовий кабель живлення
• керамічна підошва
• мережевий кабель: 1.8 м
• габарити: 19.5х19.5х23.5 см
• місце для змотування кабелю
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | парогенератор |
| Потужність | 3000 Вт |
| Резервуари | 1.5 л |
| Паровий удар | 400 г/хв |
| Тиск | 5.5 бар |
| Мережевий кабель | 1.8 м |
| Габарити | 19.5х19.5х23.5 см |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.