“Праска ADLER AD-5053” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска MPM MZE-29
Артикул:
MZE-29
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність номінальна: 3000 Вт
1 880 ₴
Description
• потужність номінальна: 3000 Вт
• потужність максимальна: 3500 Вт
• резервуар для води: 0.33 л
• паровий удар до 190 г/хв
• постійна подача пари 35 г/хв
• час нагрівання ~ 35 с
• керамічна підошва
• регулювання потужності пари, регулювання температури
• протикапельна система, функція запобігання накипу, функція самоочищення
• автовимикання
• кнопка парового удару, вбудована в ручку (знизу)
• обприскувач
• індикатор живлення та налаштування температури
• вертикальне прасування
• обертовий кабель живлення 2.5 м
• резервуар для води у комплекті
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність номінальна | 3000 Вт |
| Потужність max | 3500 Вт |
| Резервуари | 0.33 л |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.