“Праска CAMRY CR-5040” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска CAMRY CR-5036
Артикул:
CR-5036
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність максимальна : 3400 Вт
1 400 ₴
Description
• потужність максимальна : 3400 Вт
• потужність номінальна : 2600 Вт
• резервуар для води: 360 мл
• матеріал підошви: кераміка
• паровий удар 95 г/хв
• подача пари 50 г/хв
• вертикальне прасування, розпилювач, сухе прасування
• автовимикання, протикапельна система
• функція запобігання накипу, самоочищення
• індикатор живлення
• обертовий шнур живлення
• кабель живленн: 1.5 м
• габарити: 31х12.4х15 см
Specification
Overview
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Потужність max | 3400 Вт |
| Потужність номінальна | 2600 Вт |
| Резервуари | 360 мл |
| Матеріал корпуса | кераміка |
| Кабель живленн | 1.5 м |
| Габарити | 31х12.4х15 см |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.