“Праска CASTLE CHS-04B” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска ADLER AD-5022
Артикул:
AD-5022
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
максимальна потужність: 3000 Вт
970 ₴
Description
• максимальна потужність: 3000 Вт
• номінальна потужність 1850-2200 Вт
• резервуар для води: 310 мл
• матеріал підошви: нержавіюча сталь
• паровий удар: 65 г/хв
• подача пари 35 г/хв
• протикапельна система, функція запобігання накипу, функція самоочищення
• обприскувач
• індикатор живлення
• обертовий кабель живлення 1.9 м
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Резервуари | 310 мл |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Паровий удар | 65 г/хв |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.