“Праска MPM MZE-04/C” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска MPM MZP-01
Артикул:
MZP-01
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
відпарювач
1 660 ₴
Description
• відпарювач
• розгладжує складки, освіжає одяг без прасувальної дошки
• потужність: 1200 Вт
• резервуар для води: 250 мл
• подача пари: 36 г/хв
• вертикальне прасування
• дві щітки: з велюру і з щетини
• індикатор живлення
• обертовий шнур живлення
• підошва: нержавіюча сталь
• вага нетто: 1 кг
• кабель живлення: 2.5 м
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Потужність | 1200 Вт |
| Резервуари | 250 мл |
| Подача пари | 36 г/хв |
| Дві щітки | з велюру і з щетини |
| Підошва | нержавіюча сталь |
| Вага нетто | 1 кг |
| Кабель живлення | 2.5 м |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.