“Праска MPM MZE-23” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска ADLER AD-5044
Артикул:
AD-5044
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
максимальна потужність: 1800 Вт
1 710 ₴
Description
• максимальна потужність: 1800 Вт
• номінальна потужність: 1400 Вт
• вертикальне та горизонтально прасування
• резервуар для води: 180 мл
• час нагрівання: 20 с
• керамічна підошва: 14,3 х 9,7 см
• два рівні генерації пари: 18 г/хв – 25 г/хв
• максимальна генерація пари: 25 г/хв
• сухе прасування
• насадка з щіткою для видалення волосся з тканини
• гострий носик
• світлодіодний дисплей
• автовимикання
• довжина шнура живлення: 180 см
• габарити: 36,2 х 9,7х 18,0 см
• колір: білий/золотистий
• вага: 920 г
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Резервуари | 180 мл |
| Час нагрівання | 20 с |
| Керамічна підошва | 14,3 х 9,7 см |
| Два рівні генерації пари | 18 г/хв – 25 г/хв |
| Максимальна потужність | 1800 Вт, 25 г/хв |
| Довжина шнура живлення | 180 см |
| Габарити | 36,2 х 9,7х 18,0 см |
| Color | білий/золотистий |
| Вага | 920 г |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.