“Праска MPM MZE-23” додано до кошика. Переглянути кошик
Праска CASTLE CHS-03
Артикул:
CHS-03
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
відпарювач
1 290 ₴
Description
• відпарювач
• прасування за допомогою пари з допоміжною функцією очищення
• потужність: 1500 Вт
• резервуар для води: 300 мл
• подача пари 23±3 г/хв
• час нагрівання: 25 с
• тиск пари: 2,5 бар
• температура пари: 140-160 ℃
• час роботи: 18 хв
• 1 рівень пари
• управління: кнопкове
• функція автовимикання
• довжина кабелю живлення: 1,8 м
• габарити: 136×116×280 мм
• матеріал корпусу: пластик
• колір: чорний
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1500 Вт |
| Резервуари | 300 мл |
| Час нагрівання | 25 с |
| Тиск пари | 2,5 бар |
| Температура пари | 140-160 ℃ |
| Час роботи | 18 хв |
| Управління | кнопкове |
| Довжина шнура живлення | 1,8 м |
| Габарити | 136×116×280 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Color | чорний |
You may also like
Праска CASTLE CHS-04B
Є в наявності
1 490 ₴
SKU:
CHS-04B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Потужність | 1800 Вт |
| Знімний резервуар для води | 260 мл |
| Матеріал корпуса | литий алюміній з антипригарним покриттям |
| 2 рівня подачі пари | рівень 1: 28 г/хв, рівень 2: 36 г/хв |
| Температура пари | 90±10℃ |
| Час нагрівання | 30 с |
| Управління | кнопкове |
| Матеріал корпусу | пластик (ABS та PC) |
| Довжина шнура живлення | 1.75 м |
| Аксесуари | 1 щітка для тканини |
| Вага нетто | 0.95 кг |
| Габарити | 20х11.3х26 см |
| Color | синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.