“Порохотяг CASTLE CW-101B” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-104R
Артикул:
CW-104R
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
4 290 ₴
Description
• тип: циклонний
• екодвигун: 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт)
• регулювання потужності: немає
• об`єм пилозбірника: 4 л
• фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• 3 насадки: 2-позиційна, для щілин, для меблів
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• кабель живлення: 5 м
• колір: сірий, червоний
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Регулювання температури | немає |
| Об`єм пилозбірника | 4 л |
| 3 насадки | 2-позиційна, для щілин, для меблів |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Кабель живлення | 5 м |
| Color | сірий, червоний |
You may also like
Порохотяг CASTLE CW-110R
Є в наявності
3 720 ₴
SKU:
CW-110R
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, бордовий |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.