“Порохотяг CASTLE CW-101R” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг MPM MOD-39
Артикул:
MOD-39
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
1 830 ₴
Description
• тип: циклонний
• 2 в 1 (ручний і підлоговий)
• потужність: 600 Вт
• об`єм пилозбірника: 0.6 л
• система фільтрації:
– фільтр HEPA
– губчастий фільтр
• насадки:
– щітка для підлоги та килимів
– для щілин
– маленька багатофункціональна щітка
• кабель живлення: 6 м
• радіус прибирання: 6.5 м
• живлення: 220 В
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 600 Вт |
| Об`єм пилозбірника | 0.6 л |
| Кабель живлення | 6 м |
| Радіус прибирання | 6.5 м |
| Живлення | 220 В |
You may also like
Порохотяг CASTLE CW-111H
Є в наявності
5 090 ₴
SKU:
CW-111H
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 750 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Пилозбірник | контейнер 2 л |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
| Вага нетто | 7.3 кг |
| Color | чорний, графіт |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.