Filter by price
Порохотяг
“Порохотяг CASTLE CW-102B” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
8 580 ₴
SKU:
AD-7061
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
Порохотяг CAMRY CR-7063
Є в наявності
10 300 ₴
SKU:
CR-7063
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 400 Вт |
| Час роботи | 30-100 хв в залежності від потужності |
| 3-х ступенева система фільтрації | металева сітка; EPA 12; губка |
| Насадки | електрична щітка, електрична щітка-валик, 2 насадки для пилу |
| Час повного заряджання акумулятора | 4-4,5 години |
| Ємність | 2200 мАг |
| Напруга батареї | 29.6 В |
| Вихідна потужність | 36 В |
| Вихідний струм джерела живлення | 500 мА |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага пристрою | 2.3 кг |
| Розміри виробу | 116х24х22.5 см |