Порохотяг MESKO MS-7058
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
1 830 ₴
Description
• тип: циклонний
• номінальна потужність двигуна 400 Вт
• ємність пилозбірника: 0,5 л
• потужність всмоктування (макс.): 14 000 Па
• потік повітря (макс.): 15,6 л/с
• клас фільтрації: A
• 2-х ступенева система фільтрації:
– попередній фільтр: пластикова сітка
– тип вхідного фільтра F6
• обидва фільтри можна мити
• алюмінієва телескопічна труба
• насадки:
– основна щітка з 4-ма прогумованими колесами
– насадка для щілин/пилу
• довжина шнура живлення: 7 м
• радіус прибирання: 8,35 м
• клас енергоспоживання: A+
• рівень шуму: ≤ 80 дБ
• живлення: 220-240В ~50/60Гц
• габарити: 112х21х19 см
• вага нетто: 1.65 кг
Specification
Overview
| Бренд | MESKO |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Ємність | 0,5 л |
| Потужність max | 14 000 Па |
| Потік повітря (макс.) | 15,6 л/с |
| Клас фільтрації | A |
| - попередній фільтр | пластикова сітка |
| Довжина шнура живлення | 7 м |
| Радіус прибирання | 8,35 м |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Рівень шуму | ≤ 80 дБ |
| Живлення | 220-240В ~50/60Гц |
| Габарити | 112х21х19 см |
| Вага нетто | 1.65 кг |
You may also like
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
Порохотяг CASTLE CW-111H
Є в наявності
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 750 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Пилозбірник | контейнер 2 л |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
| Вага нетто | 7.3 кг |
| Color | чорний, графіт |
Порохотяг MPM MOD-38/N
Є в наявності
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 90 Вт |
| Час роботи | 25-28 хв, 40-45 хв |
| Об`єм пилозбірника | 0.8 л |
| Насадки | електрощітка з LED підсвічуванням, насадка для пилу/щілин, щітка |
| Живлення | акумулятор 22.2V (2000mah) |
| Час зарядки | 4-5 год |
| - input | 100-240V AC 50/60Hz 0.5A |
| - output | 28V |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Вага нетто | 2.68 кг |
| Color | чорний, синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.