“Порохотяг CASTLE CW-104R” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-102B
Артикул:
CW-102B
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
3 720 ₴
Description
• тип: циклонний
• потужність: 2000 Вт (регулювання на корпусі)
• ємність контейнера для пилу: 4 л
• фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• насадки: 2-позиційна, для щілин/кутків
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• кабель живлення: 5 м
• радіус прибирання: 7.5 м
• рівень шуму: 73 dB
• колір: сірий, синій
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 2000 Вт (регулювання на корпусі) |
| Ємність | 4 л |
| Насадки | 2-позиційна, для щілин/кутків |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Кабель живлення | 5 м |
| Радіус прибирання | 7.5 м |
| Рівень шуму | 73 dB |
| Color | сірий, синій |
You may also like
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
8 580 ₴
SKU:
AD-7061
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
Порохотяг CAMRY CR-7063
Є в наявності
10 300 ₴
SKU:
CR-7063
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 400 Вт |
| Час роботи | 30-100 хв в залежності від потужності |
| 3-х ступенева система фільтрації | металева сітка; EPA 12; губка |
| Насадки | електрична щітка, електрична щітка-валик, 2 насадки для пилу |
| Час повного заряджання акумулятора | 4-4,5 години |
| Ємність | 2200 мАг |
| Напруга батареї | 29.6 В |
| Вихідна потужність | 36 В |
| Вихідний струм джерела живлення | 500 мА |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага пристрою | 2.3 кг |
| Розміри виробу | 116х24х22.5 см |
Порохотяг CASTLE CW-110R
Є в наявності
3 720 ₴
SKU:
CW-110R
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, бордовий |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг CASTLE CW-111H
Є в наявності
5 090 ₴
SKU:
CW-111H
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 750 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Пилозбірник | контейнер 2 л |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
| Вага нетто | 7.3 кг |
| Color | чорний, графіт |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.