“Порохотяг CASTLE CW-104V” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-108R
Артикул:
CW-108R
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
3 320 ₴
Description
• тип: циклонний
• екодвигун: 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт)
• регулювання потужності: немає
• пилозбірник: контейнер 4 л
• металева телескопічна трубка
• насадки: щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів
• фільтр HEPA
• довжина кабелю 5 м
• функція змотування шнура
• рівень шуму: ≤82 дБ
• колір: червоний, чорний
• вага нетто: 4.9 кг
• габарити: 418x273x312 мм
• живлення: 220 В, 50 Гц
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Регулювання температури | немає |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤82 дБ |
| Color | червоний, чорний |
| Вага нетто | 4.9 кг |
| Габарити | 418x273x312 мм |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
You may also like
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
8 580 ₴
SKU:
AD-7061
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
Порохотяг CASTLE CW-110B
Є в наявності
3 660 ₴
SKU:
CW-110B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, синій |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг CASTLE CW-110R
Є в наявності
3 720 ₴
SKU:
CW-110R
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, бордовий |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг CASTLE CW-111H
Є в наявності
5 090 ₴
SKU:
CW-111H
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 750 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Пилозбірник | контейнер 2 л |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
| Вага нетто | 7.3 кг |
| Color | чорний, графіт |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.