“Порохотяг CASTLE CW-106B” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-102Y
Артикул:
CW-102Y
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
3 720 ₴
Description
• тип: циклонний
• потужність: 2000 Вт (регулювання на корпусі)
• ємність контейнера для пилу: 4 л
• фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• насадки: 2-позиційна, для щілин/меблів
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• кабель живлення: 5 м
• радіус прибирання: 7.5 м
• рівень шуму: 73 dB
• колір: сірий, жовтий
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 2000 Вт (регулювання на корпусі) |
| Ємність | 4 л |
| Насадки | 2-позиційна, для щілин/меблів |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Кабель живлення | 5 м |
| Радіус прибирання | 7.5 м |
| Рівень шуму | 73 dB |
| Color | сірий, жовтий |
You may also like
Порохотяг CASTLE CW-110B
Є в наявності
3 660 ₴
SKU:
CW-110B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, синій |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг CASTLE CW-110R
Є в наявності
3 720 ₴
SKU:
CW-110R
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, бордовий |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.