“Порохотяг CASTLE CW-107” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-106B
Артикул:
CW-106B
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: з мішком
3 200 ₴
Description
• тип: з мішком
• потужність: 2000 Вт (регулювання на корпусі)
• об`єм пилозбірника: 4 л
• фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• 3 насадки: 2-позиційна, для щілин, для меблів
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• кабель живлення: 5 м
• колір: сірий, синій
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | з мішком |
| Потужність | 2000 Вт (регулювання на корпусі) |
| Об`єм пилозбірника | 4 л |
| 3 насадки | 2-позиційна, для щілин, для меблів |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Кабель живлення | 5 м |
| Color | сірий, синій |
You may also like
Порохотяг CASTLE CW-110B
Є в наявності
3 660 ₴
SKU:
CW-110B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, синій |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг CASTLE CW-111H
Є в наявності
5 090 ₴
SKU:
CW-111H
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 750 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Пилозбірник | контейнер 2 л |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
| Вага нетто | 7.3 кг |
| Color | чорний, графіт |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.