“Порохотяг CASTLE CW-113S” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-113G
Артикул:
CW-113G
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: з мішком
3 830 ₴
Description
• тип: з мішком
• екодвигун: 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт)
• регулювання потужності на корпусі
• об`єм пилозбірника: 3 л
• фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• 3 насадки: 2-позиційна, для щілин, для меблів
• відсік у корпусі для зберігання 2-х додаткових насадок
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• рівень шуму: 70дБ
• кабель живлення: 5 м
• радіус прибирання: 7.5 м
• колір: графіт
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | з мішком |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Об`єм пилозбірника | 3 л |
| 3 насадки | 2-позиційна, для щілин, для меблів |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Рівень шуму | 70дБ |
| Кабель живлення | 5 м |
| Радіус прибирання | 7.5 м |
| Color | графіт |
You may also like
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
8 580 ₴
SKU:
AD-7061
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.