“Порохотяг MPM MOD-39” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-101R
Артикул:
CW-101R
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: з мішком
2 970 ₴
Description
• тип: з мішком
• об`єм пилозбірника: 3 л
• потужність двигуна: 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт)
• регулювання потужності: на корпусі
• рівень шуму: 89 dB
• губчастий вхідний фільтр, фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• насадки: 2-позиційна, для пилу/щілин, для меблів
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• кріплення пилозбірника: 10х11 см
• кабель живлення: 5 м
• колір: сірий, червоний
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | з мішком |
| Об`єм пилозбірника | 3 л |
| Потужність max | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Регулювання температури | на корпусі |
| Рівень шуму | 89 dB |
| Насадки | 2-позиційна, для пилу/щілин, для меблів |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Кріплення пилозбірника | 10х11 см |
| Кабель живлення | 5 м |
| Color | сірий, червоний |
You may also like
Порохотяг CAMRY CR-7063
Є в наявності
10 300 ₴
SKU:
CR-7063
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 400 Вт |
| Час роботи | 30-100 хв в залежності від потужності |
| 3-х ступенева система фільтрації | металева сітка; EPA 12; губка |
| Насадки | електрична щітка, електрична щітка-валик, 2 насадки для пилу |
| Час повного заряджання акумулятора | 4-4,5 години |
| Ємність | 2200 мАг |
| Напруга батареї | 29.6 В |
| Вихідна потужність | 36 В |
| Вихідний струм джерела живлення | 500 мА |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Вага пристрою | 2.3 кг |
| Розміри виробу | 116х24х22.5 см |
Порохотяг CASTLE CW-110B
Є в наявності
3 660 ₴
SKU:
CW-110B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, синій |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг MPM MOD-38/N
Є в наявності
5 660 ₴
SKU:
MOD-38/N
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 90 Вт |
| Час роботи | 25-28 хв, 40-45 хв |
| Об`єм пилозбірника | 0.8 л |
| Насадки | електрощітка з LED підсвічуванням, насадка для пилу/щілин, щітка |
| Живлення | акумулятор 22.2V (2000mah) |
| Час зарядки | 4-5 год |
| - input | 100-240V AC 50/60Hz 0.5A |
| - output | 28V |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Вага нетто | 2.68 кг |
| Color | чорний, синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.