“Порохотяг MPM MOD-39” додано до кошика. Переглянути кошик
Порохотяг CASTLE CW-104V
Артикул:
CW-104V
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: циклонний
4 290 ₴
Description
• тип: циклонний
• потужність двигуна: 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт)
• регулювання потужності: немає
• об`єм пилозбірника: 4 л
• фільтр HEPA
• металева телескопічна трубка
• 3 насадки: 2-позиційна, для щілин, для меблів
• паркування: вертикальне та горизонтальне
• кабель живлення: 5 м
• колір: сірий, фіолетовий
Specification
Overview
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність max | 900 Вт (еквівалент потужності 2400 Вт) |
| Регулювання температури | немає |
| Об`єм пилозбірника | 4 л |
| 3 насадки | 2-позиційна, для щілин, для меблів |
| Паркування | вертикальне та горизонтальне |
| Кабель живлення | 5 м |
| Color | сірий, фіолетовий |
You may also like
Порохотяг ADLER AD-7061
Є в наявності
8 580 ₴
SKU:
AD-7061
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 200 Вт |
| Час роботи | 30 хв на низькій швидкості / 11 хв на високій швидкості |
| Час повного заряджання акумулятора | до 300 хв |
| Потужність max | економ: 13 000 Па, макс.: 23 000 Па |
| - попередній фільтр | металева сітка |
| - вхідний фільтр | EPA 12 |
| - вихіднний фільтр | HEPA 13 |
| Акумулятор | 2200 мАг, 22.2 В |
| Вихідна потужність | 26,5 В, 0,5 А |
| Вхідна напруга живлення | 220-240 В ~50/60 Гц |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Розміри виробу | 122×25,5×23 см |
| Вага | 7 кг |
Порохотяг CASTLE CW-110B
Є в наявності
3 660 ₴
SKU:
CW-110B
| Бренд | CASTLE |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Екодвигун | 900 Вт (еквівалент потужності 2000 Вт) |
| Управління | кнопки живлення та регулятор потужності на корпусі та ручці шланга |
| Пилозбірник | контейнер 4 л |
| Насадки | щітка для підлоги, щілинна насадка, насадка для меблів |
| Рівень шуму | ≤80 дБ |
| Вага нетто | 6 кг |
| Color | чорний, синій |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
Порохотяг MPM MOD-38/N
Є в наявності
5 660 ₴
SKU:
MOD-38/N
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | циклонний |
| Потужність | 90 Вт |
| Час роботи | 25-28 хв, 40-45 хв |
| Об`єм пилозбірника | 0.8 л |
| Насадки | електрощітка з LED підсвічуванням, насадка для пилу/щілин, щітка |
| Живлення | акумулятор 22.2V (2000mah) |
| Час зарядки | 4-5 год |
| - input | 100-240V AC 50/60Hz 0.5A |
| - output | 28V |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Вага нетто | 2.68 кг |
| Color | чорний, синій |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.