“Плойка ADLER AD-2116” додано до кошика. Переглянути кошик
Плойка ADLER AD-2120
Артикул:
AD-2120
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: плойка
1 400 ₴
Description
• тип: плойка
• потужність: 30-50 Вт
• управління: механічне
• автовимикання через 20 хв
• довжина пластини: 10 см; діаметр щипців: 24 мм
• 3 налаштування температури (170°C, 190°C, 210°C)
• функція пам’яті – запам’ятовує останнє налаштування температури
• LED-дисплей
• індикатор заряду акумулятора: 100%, 75% і 20%
• захист від перегріву
• термоізольований наконечник
• керамічно-турмалінове покриття
• час безперервної роботи: 35 хв; час зарядки: до 3 год
• обертовий шнур; підставка
• чехол у комплекті
• живлення: акумулятор 3.6V, 2x 2600mAh, Li-Ion
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | плойка |
| Потужність | 30-50 Вт |
| Управління | механічне |
| Довжина шнура живлення | 10 см; діаметр щипців: 24 мм |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 20% |
| Час безперервної роботи | 35 хв; час зарядки: до 3 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2x 2600mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.