“Випрямляч ADLER AD-2104” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч CAMRY CR-2322
Артикул:
CR-2322
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
920 ₴
Description
• тип: випрямляч
• потужність номінальна: 50 Вт
• потужність макс.: 300 Вт
• 4 режими температури: 150, 170, 190, 230°C
• LCD дисплей
• управління: механічне (кнопки)
• рухомі пластини: 25×110 мм
• кераміко-турмалінове покриття пластин
• автовимикання через 40 хвилин
• наконечники, які не нагріваються
• поворотний кабель на 360° довжиною 180 см
• підвісна ручка
Specification
Overview
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність номінальна | 50 Вт |
| Потужність max | 300 Вт |
| 4 режими температури | 150, 170, 190, 230°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 25×110 мм |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.