“Випрямляч ADLER AD-2317” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч MPM MPR-11
Артикул:
MPR-11
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
1 120 ₴
Description
• тип: випрямляч
• потужність 50 Вт
• ширина пластини: 25 мм
• іонізація
• LED дисплей
• автовимикання, швидкий нагрів, регулювання температури до 220 °С
• кількість температурних діапазонів: 11
• керамічні пластини; обертовий шнур; петля для підвішування
• мережевий кабель: 1.8 м
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Ширина пластини | 25 мм |
| Кількість обертів | 11 |
| Мережевий кабель | 1.8 м |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.