“Випрямляч ADLER AD-2324” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч ADLER AD-2326
Артикул:
AD-2326
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
1 290 ₴
Description
• тип: випрямляч
• для випрямлення та укладання волосся
• потужність номінальна: 47 Вт
• потужність максимальна: 120 Вт
• швидкий нагрів: до 40 с
• 5 режимів температури: 140, 160, 180, 200, 220°C
• рухомі пластини з керамічним покриттям: 24×106 мм
• функція обдування
• автовимикання через 60 хв
• поворотний кабель на 360° довжиною 180 см
• вага нетто: 362 г
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність номінальна | 47 Вт |
| Потужність max | 120 Вт |
| Швидкий нагрів | до 40 с |
| 5 режимів температури | 140, 160, 180, 200, 220°C |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 24×106 мм |
| Вага нетто | 362 г |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.