“Випрямляч CAMRY CR-2320” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч MPM MPR-26
Артикул:
MPR-26
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
4 000 ₴
Description
• тип: випрямляч
• потужність: 600 Вт
• 2-рівневий потік повітря
• кількість температурних діапазонів: 3
• LED дисплей
• плаваючі керамічні пластини
• три режими випрямлення волосся:
– потоком повітря
– пластинами
– потоком повітря та пластинами
• автоматичне вимкнення через 30 хв
• іонізація
• магнітна кришка фільтра
• фіксація пластин для зручного зберігання
• сумка для зберігання
• шнур живлення: поворотний на 360°, довжина 1.8 м
• вага: 0,63 кг
• живлення: 220 В, 50 Гц
Specification
Overview
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 600 Вт |
| Кількість обертів | 3 |
| Шнур живлення | поворотний на 360°, довжина 1.8 м |
| Вага | 0,63 кг |
| Живлення | 220 В, 50 Гц |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.