“Випрямляч CAMRY CR-2322” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч ADLER AD-2325
Артикул:
AD-2325
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
830 ₴
Description
• тип: випрямляч
• для випрямлення волосся
• потужність номінальна: 61 Вт
• потужність максимальна: 120 Вт
• 7 режимів температури: 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210°C
• пластини з керамічним покриттям: 41×106 мм
• LED дисплей
• наконечник, що не нагріваються
• поворотний кабель на 360° довжиною 180 см
• фіксатор пластин
• вага нетто: 379 г
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність номінальна | 61 Вт |
| Потужність max | 120 Вт |
| 7 режимів температури | 150, 160, 170, 180, 190, 200, 210°C |
| Пластини з керамічним покриттям | 41×106 мм |
| Вага нетто | 379 г |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.