“Випрямляч MPM MPR-11” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч ADLER AD-2317
Артикул:
AD-2317
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
тип: випрямляч
510 ₴
Description
• тип: випрямляч
• потужність: 35 Вт (max: 200 Вт)
• регулювання температури: (max 200°C)
• швидкий нагрів
• керамічні пластини: 25х90 мм
• петля для підвішування
• колір: білий, оранжевий
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 35 Вт (max: 200 Вт) |
| Регулювання температури | (max 200°C) |
| Керамічна підошва | 25х90 мм |
| Color | білий, оранжевий |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.