“Випрямляч MPM MPR-26” додано до кошика. Переглянути кошик
Випрямляч ADLER AD-2104
Артикул:
AD-2104
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
для випрямлення та завивки волосся
620 ₴
Description
• для випрямлення та завивки волосся
• потужність: 50 Вт
• швидкий нагрів
• керамічне покриття
• розмір пластини: 110х30 мм
• діаметр: 32 мм
• петля для підвішування
• поворотний кабель
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Потужність | 50 Вт |
| Розмір пластин | 110х30 мм |
| Діаметр | 32 мм |
You may also like
Випрямляч ADLER AD-2327P
Є в наявності
1 710 ₴
SKU:
AD-2327P
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Тип | випрямляч |
| Потужність | 60-70 Вт |
| Рухомі пластини з керамічним покриттям | 22 x 90 мм |
| 3 режими температури | 160°C, 190°C, 220°C |
| Управління | механічне (кнопки) |
| Індикатор рівня води | 100%, 75% і 25% |
| Аксесуари | кабель USB C – USB A (1 м), чехол |
| Час безперервної роботи | до 50 хв при 160°C |
| Час зарядки | до 4,5 год |
| Живлення | акумулятор 3.6V, 2×4500 mAh, Li-Ion |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.