“Фен ADLER AD-2265” додано до кошика. Переглянути кошик
Фен ADLER AD-2248GC
Артикул:
AD-2248GC
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність: 1800 – 2200 Вт
970 ₴
Description
• потужність: 1800 – 2200 Вт
• потужність max: 2400 Вт
• кількість температурних режимів: 3
• кількість швидкостей: 2
• режим холодного повітря
• іонізація
• концентратор, дифузор
• кабель живлення: 1.8 м
• петля для підвішування
• габарити: 22,3 см х 9,5 см х 27 см
• колір: сірий, шампань
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Потужність | 1800 – 2200 Вт |
| Потужність max | 2400 Вт |
| Кількість обертів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кабель живлення | 1.8 м |
| Габарити | 22,3 см х 9,5 см х 27 см |
| Color | сірий, шампань |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.