“Фен ADLER AD-2271” додано до кошика. Переглянути кошик
Фен CAMRY CR-2261
Артикул:
CR-2261
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність: 1200 Вт
490 ₴
Description
• потужність: 1200 Вт
• максимальна потужність: 1400 Вт
• кількість температурних режимів: 2
• кількість швидкостей: 2
• складна ручка
• концентратор повітря
• матеріал корпусу: ABS пластик
• кабель живлення: 1.8 м
• розмір пристрою: 17.5х19х6 см
• розміри пристрою в складеному вигляді: 17.5х11х6 см
• колір: сірий металік із золотими декоративними деталями
Specification
Overview
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Потужність | 1200 Вт |
| Максимальна потужність | 1400 Вт |
| Кількість обертів | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 1.8 м |
| Розмір пластин | 17.5х19х6 см |
| Розміри виробу | 17.5х11х6 см |
| Color | сірий металік із золотими декоративними деталями |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.