“Фен ADLER AD-2285W” додано до кошика. Переглянути кошик
Фен CAMRY CR-2281
Артикул:
CR-2281
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність: 2200 Вт
1 060 ₴
Description
• потужність: 2200 Вт
• кількість температурних режимів: 3
• кількість швидкостей: 2
• режим холодного повітря
• концентратор, дифузор
• іонізація
• матеріал корпусу: ABS пластик
• кабель живлення: 1.8 м
• розмір пристрою: 17.5х19х6 см
• розміри виробу: 28 см (ширина з концентратором) x 21 см (висота) x 7,5 см (глибина)
• колір: графітово-сірий
Specification
Overview
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Потужність | 2200 Вт |
| Кількість обертів | 3 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Кабель живлення | 1.8 м |
| Розмір пластин | 17.5х19х6 см |
| Розміри виробу | 28 см (ширина з концентратором) x 21 см (висота) x 7,5 см (глибина) |
| Color | графітово-сірий |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.