“Машинка для стрижки ADLER AD-2836S” додано до кошика. Переглянути кошик
Машинка для стрижки CAMRY CR-2844
Артикул:
CR-2844
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
4 насадки-гребінці: 3, 6, 10, 13 мм
1 570 ₴
Description
• 4 насадки-гребінці: 3, 6, 10, 13 мм
• 4 налаштування довжини стрижки за допомогою важеля: 0,8, 1,2, 1,6, 2,0 мм
• лезо з нержавіючої сталі
• живлення: акумулятор Li-Ion 2000 mAh
• заряджання через USB
• час роботи: 200 хв
• час заряджання: 3 год
• світлодіодний дисплей
• вага нетто: 480 г
• у комплекті: чохол для ножа, накидка, гребінець, масло, ножиці, USB-кабель 1.2 м
• колір: золотистий
Specification
Overview
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| 4 насадки-гребінці | 3, 6, 10, 13 мм |
| 4 налаштування довжини стрижки за допомогою важеля | 0,8, 1,2, 1,6, 2,0 мм |
| Живлення | акумулятор Li-Ion 2000 mAh |
| Час роботи | 200 хв |
| Час зарядки | 3 год |
| Вага нетто | 480 г |
| У комплекті | чохол для ножа, накидка, гребінець, масло, ножиці, USB-кабель 1.2 м |
| Color | золотистий |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Машинка для стрижки CAMRY CR-2844” Скасувати коментар
You may also like
Машинка для стрижки CAMRY CR-2835G
Є в наявності
1 940 ₴
SKU:
CR-2835G
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Насадки | 8 шт (1.5; 3; 4.5; 6; 9; 12; 15; 18 мм) |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| 2 швидкості | 6000 об/хв та 7000 об/хв |
| Живлення | акумулятор Li-Ion 2000 mAh |
| Час роботи | до 3 год |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Габарити | 11.6х22.6×7.4 см |
| Вага нетто | 0.4 кг |
| У комплекті | щіточка, масло, USB-кабель |
| Color | золотистий |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.