“Машинка для стрижки MESKO MS-2843” додано до кошика. Переглянути кошик
Машинка для стрижки ADLER AD-2836S
Артикул:
AD-2836S
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
насадки: 4 шт (1.5; 3; 4.5; 6 мм)
1 370 ₴
Description
• насадки: 4 шт (1.5; 3; 4.5; 6 мм)
• потужність: макс. 100 Вт, номінальна: 5 Вт
• живлення: акумулятор 1400 mAh
• USB C кабель живлення 2 м
• час роботи: до 300 хв
• час зарядки: 180 хв
• габарити: 11.6х22.6×7.4 см
• вага нетто: 0.4 кг
• у комплекті: щіточка, масло
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Насадки | 4 шт (1.5; 3; 4.5; 6 мм) |
| Потужність | макс. 100 Вт, номінальна: 5 Вт |
| Живлення | акумулятор 1400 mAh |
| Час роботи | до 300 хв |
| Час зарядки | 180 хв |
| Габарити | 11.6х22.6×7.4 см |
| Вага нетто | 0.4 кг |
| У комплекті | щіточка, масло |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Машинка для стрижки ADLER AD-2836S” Скасувати коментар
You may also like
Машинка для стрижки CAMRY CR-2835G
Є в наявності
1 940 ₴
SKU:
CR-2835G
| Бренд | CAMRY |
|---|---|
| Насадки | 8 шт (1.5; 3; 4.5; 6; 9; 12; 15; 18 мм) |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Номінальна потужність | 5 Вт |
| 2 швидкості | 6000 об/хв та 7000 об/хв |
| Живлення | акумулятор Li-Ion 2000 mAh |
| Час роботи | до 3 год |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Габарити | 11.6х22.6×7.4 см |
| Вага нетто | 0.4 кг |
| У комплекті | щіточка, масло, USB-кабель |
| Color | золотистий |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.