“Вага кухонна ADLER AD-3166” додано до кошика. Переглянути кошик
Вага кухонна ADLER AD-3180
Артикул:
AD-3180
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
максимальна вага: 10 кг
540 ₴
Description
• максимальна вага: 10 кг
• точність: 1г
• одиниці вимірювання: г, фунт, унція, мл, чашка води / молока
• розрахунок об’єму води і молока
• функція тарування
• ручне та автоматичне вимикання
• LED дисплей
• управління: сенсорне
• Індикатор заряду батареї та перевантаження
• платформа із загартованого скла товщиною 3 мм
• розмір платформи: 218х218 мм
• протиковзкі ніжки
• живлення: батарейки: 2×1.5V (AAA) в комплекті
• колір: білий
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Максимальна потужність | 10 кг |
| Точність | 1г |
| Одиниці вимірювання | г, фунт, унція, мл, чашка води / молока |
| Управління | сенсорне |
| Розмір пластин | 218х218 мм |
| Живлення | батарейки: 2×1.5V (AAA) – в комплекті |
| Color | білий |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Вага кухонна ADLER AD-3180” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.