“Вага кухонна VOX Electronics KW1709” додано до кошика. Переглянути кошик
Вага кухонна ADLER AD-3173W
Артикул:
AD-3173W
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
максимальна вага: 10 кг
540 ₴
Description
• максимальна вага: 10 кг
• точність: 1 г
• одиниці вимірювання: г, фунт:унція, мл, унція
• LED-дисплей (5.7 х 2.5 см)
• поверхня із загартованого скла: 20 х 16 х 0.4 см
• індикатор низького заряду та перевантаження
• ручне і автовимикання
• функція тарування (обнулення)
• розрахунок об’єму
• управління: сенсорне
• живлення: батарейки: 2×1.5V (AAA) – в комплекті
• колір: білий
Specification
Overview
| Бренд | ADLER |
|---|---|
| Максимальна потужність | 10 кг |
| Точність | 1 г |
| Одиниці вимірювання | г, фунт:унція, мл, унція |
| Поверхня із загартованого скла | 20 х 16 х 0.4 см |
| Управління | сенсорне |
| Живлення | батарейки: 2×1.5V (AAA) – в комплекті |
| Color | білий |
Customer Reviews
Будьте першим, хто залишив відгук на “Вага кухонна ADLER AD-3173W” Скасувати коментар

Відгуки
Відгуків немає, поки що.