Осушувач повітря Haus & Luft HL-OS-20/WIFI
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Courier delivery
Our courier will deliver to the specified address
2-3 Days
From $40
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
потужність: 270 Вт
13 730 ₴
Description
• потужність: 270 Вт
• монтаж: підлоговий
• осушення повітря в діапазоні 35 – 80% відносної вологості
• контейнер для конденсату: 4 л
• продуктивність: 20 л / день
• максимальна площа приміщення: 30 м.кв.
• управління: сенсорне; через додаток TUYA (WIFI)
• Функція SMART – автоматичний контроль на рівні 55% RH
• Функція LOW – нижча швидкість потоку повітря для більш тихої роботи з регульованим рівнем відносної вологості
• Функція HIGH – більш висока швидкість повітряного потоку для максимальної ефективності з регульованим рівнем відносної вологості
• Функція DEFROST – автоматичне розморожування випарника для швидшого осушення
• функція вентилятора 180 м.куб. / год
• таймер: 1 – 24 год (крок 1 год)
• індикація заповнення контейнера для води, індикація рівня вологості
• фільтрація:
– попередній повітряний фільтр
– вугільний фільтр
• УФ бактерецидна лампа
• запобігання запуску з неправильно монтованим контейнером для води
• дренажна трубка: 1.5 м
• ручка для перенесення; 4 колеса
• рівень шуму: 37-46 dB
• кабель живлення: 1.55 м
• габарити: 59х38.2х20.7 см (ВхШхГ)
• вага нетто: 13.40 кг
Specification
Overview
| Бренд | Haus & Luft |
|---|---|
| Потужність | 270 Вт |
| Монтаж | підлоговий |
| Контейнер для води | 4 л |
| Продуктивність помолу | 20 л / день |
| Максимальна потужність | 30 м.кв. |
| Управління | сенсорне; через додаток TUYA (WIFI) |
| Таймер | 1 – 24 год (крок 1 год) |
| Дренажна трубка | 1.5 м |
| Рівень шуму | 37-46 dB |
| Кабель живлення | 1.55 м |
| Габарити | 59х38.2х20.7 см (ВхШхГ) |
| Вага нетто | 13.40 кг |

Відгуки
Відгуків немає, поки що.